Skip to content

Kā pavadīt brīvdienas pie mums?

Lai atvieglotu jūsu brīvienu plānošanas procesu, šajā lapā atradīsiet mūsu atbildi uz jautājumu “Ko darīt ne vairāk kā 15km attālumā no brīvdienu mājas Kolnā?”.

Rēzekne

Attālums: 10km

Vien 10km no mums atrodas pilsēta Latgales sirdī – Rēzekne. Apmeklē kādu no teātriem, koncertiem vai citiem pasākumiem mūsu iemīļotajā koncertzālē “Gors”, uzkāp senajā pilskalnā vai izdari sirdij un dvēselei pakalpojumu un nogaršo Latgalē grauzdēto kafiju KUUP. Rēzekne piedāvā vairāk, nekā tu domā!

Rēzeknes pilskalns
©Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība
Sarkaņkalns, latgales daba, latgales ainava, slēpošana.
©Sarkaņkalns

Sarkaņkalns

Attālums: 2.3km

Sarkaņkalns (latg. Sarkaņkolns) ir augstākais paugurs dabas parka “Adamovas ezers” (arī Odumovas, latg. Odumovys azars) teritorijā. Tas atrodas vien 5 min. braucienā no “Kolnā” un ir izcils pārgājienu mērķis brīnišķīgo skatu dēļ. Kad zemi noklāj sniegs, tad Sarkaņkalns pārvēršas par slēpošanas trasi, kuru var baudīt ziemas sporta entuziasti, kā arī iesācēji.

Mini Zoo “Rozīte”

Attālums: 12.6km

Kad ciemošanās pie eksotiskiem putniem un mīļiem pundurdzīvniekiem ir bijusi slikta doma? Nekad! Šī ir īpaši iemīļota aktivitāte ģimenēm ar bērniem.

zoo, zoodārzs, dzīvnieki rēzeknē, zoo rēzekne
© Latgales tūrisma mājaslapa
Zirgi Rēzekne, aktivitātes rēzeknē, ko darīt Rēzeknē, ko darīt Rēzeknes novadā
© Rēzeknes novada pašvaldība

Zirglietu un ādas izstrādājumu darbnīca „Apkalnmājas”

Attālums: 5.2km

Šī ir vienīgā amatnieku darbnīca Latvijā, kur izgatavo zirglietas, kuras nepieciešamas zirga aizjūgam. “Apkalnmājās” tu ne tikai vari skatīties un klausīties, bet arī darīt pats! Radošās darbnīcas dod īpašu iespēju darināt dažādus ādas izstrādājumus pašam, kā, piemēram, jostas, maciņus vai somiņas. Ja vēlies iepriecināt savējos ar unikālu suvenīru no Latgales, tad nepalaid garām šo pieturu!

Keramiķis Viktors Pankovs

Attālums: 5.9km

Turpinot stāstu par unikāliem suvenīriem no Latgales, viesmīlīgais podnieks Viktors Pankovs aicina tevi uz savu darbnīcu, lai gūtu iedvesmu no viņa keramikas izstrādājumiem un uzburtu pašam/-ai savu mākslas darbu.

Viktors Pankovs, māls, keramikas trauki
© Rēzeknes novada pašvaldība